برگزاری وبینار اقتصادنا با موضوع: نقد خصوصی‌سازی از طریق بازار سرمایه

چهارمین نشست مجازی (وبینار) تخصصی اقتصادنا با عنوان «نقد و بررسی خصوصی‌سازی از طریق بازار سرمایه با تأکید بر سهام عدالت و صندوق‌های ETF» پنج‌شنبه ١٣ شهریورماه ٩٩ برگزار خواهد شد.

چهارمین نشست از سلسله‌نشست‌های مجازی (وبینار) «اقتصادنا» به همت هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با ارائه آقای دکتر سیدمحمدحسین فاطمی، کارشناس اقتصادی و پژوهشگر مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، صبح روز پنج‌شنبه ١٣ شهریورماه از ساعت ١٠ الی ١٢ صبح برگزار می‌شود.

در این نشست علمی مباحثی همچون عملکرد خصوصی‌سازی از طریق بازار سرمایه، چرایی تمایل دولت به استفاده از سازوکار صندوق‌های ETF برای ادامه خصوصی‌سازی، آسیب‌های خصوصی‌سازی در قالب صندوق‌های ETF، انواع مختلف قالب‌های واگذاری و اهداف آنها، پیشینه سهام عدالت و آزادسازی سهام عدالت و آسیب‌های آن مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است عموم علاقه‌مندان می‌توانند در اینجا گزارش تفصیلی نشست را ملاحظه نموده و یا با ثبت‌نام در دوره «سلسله نشست‌های مجازی اقتصادنا» در سامانه آموزش مجازی (lms) حوزه علمیه خراسان به نشانی http://lms.hozehkh.com و یا با مراجعه به کانال اقتصادنا به نشانی @eghtesadhozehkh در پیام‌رسان‌های بله، سروش، ایتا، تلگرام و اینستاگرام صوت و گزارش تصویری نشست را دریافت نمایند.

your-alt your-alt your-alt 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *