تسلیت هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد در پی درگذشت استاد سیدعباس موسویان

حجت‌الاسلام والمسلمین، دکتر سیدعباس موسویان، استاد حوزه و دانشگاه و عضو شورای فقهی بانک مرکزی و استاد درس بانکداری اسلامی دوره پودمانی اقتصاد هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی حوزه علمیه خراسان، صبح امروز دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافت.

هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی حوزه علمیه خراسان به نوبه خود و به رسم ادب و تواضع و قدردانی از زحمات گسترده و بی‌دریغ ایشان در عرصه اقتصاد اسلامی و فقه الاقتصاد، این ضایعه دردناک را به جامعه حوزوی و دانشگاهی و همچنین به پویندگان اقتصاد اسلامی تسلیت عرض نموده و برای روح آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای خانواده مکرم ایشان و برای تمامی علاقه‌مندان و شاگردانشان، صبر جمیل و اجر جزیل، از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.
خداوند توفیق حرکت در مسیر احیاء حق و تحقق اقتصاد اسلامی را به همه ما عطا فرماید.

لازم بذکر است حجت‌الاسلام دکتر سیدعباس موسویان، استاد درس بانکداری اسلامی دوره پودمانی اقتصاد هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی حوزه علمیه خراسان بودند که بهار و تابستان سال گذشته در مدرسه علمیه سلیمانیه به ایراد این بحث به دانش‌پژوهان دوره پودمانی پرداختند.
برای دریافت صوت جلسات این درس به همراه نشست‌های تخصصی اقتصادنا با محوریت پول و بانک و مباحث انتقادی به بانکداری موجود می‌توانید به نرم‌افزار اپ «اقتصادنا» مراجعه کنید.

در ادامه کلیپی کوتاه از بیانات ارزشمند استاد فقید در فقدان بانکداری اسلامی و ضرورت کار در این عرصه تقدیم می‌شود.

your-alt your-alt your-alt 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *