نشست صمیمی دانش‌پژوهان دوره دوم پودمانی با اعضای هیئت

نشست صمیمی دانش‌پژوهان دوره دوم پودمانی اقتصاد با مدیر و دبیر هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی معاونت پژوهش حوره علمیه خراسان و مسئول دوره پودمانی ۵شنبه ٢٢ خردادماه در مدرسه سلیمانیه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و موازین بهداشتی برگزار شد.

در این نشست صمیمی که بعد از تعطیلات کرونایی، اولین جلسه حضوری دوره به شمار می‌رفت، حجت‌الاسلام دکتر نعمتی، دبیر محترم هیئت، به ارائه سخنرانی علمی با عنوان نقشه پژوهشی اقتصاد اسلامی و موضوعات اقتصادی نیازمند تحقیق و تفقه اقتصادی پرداختند. در ادامه آقای دکتر عاملی، مدیر محترم هیئت، به بیان برنامه‌های علمی دوره و آینده پیش روی دوره پرداختند و از پیگیری تصویب دوره سطح ۴ تخصصی فقه‌الاقتصاد در شورای عالی، برای دانش‌پژوهانی که دوره پودمانی را با موفقیت به پایان رسانند، خبر دادند. ایشان در ادامه به ارائه بحث علمی درباره بازار فارکس و ضرورت ورود موضوع‌شناختی برای فقها و مراجع در این باب پرداختند.

در انتهای نشست نیز دکتر کریمی، مسئول دوره پودمانی، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های آموزشی هیئت و میزان کلاس‌های برگزارشده در تعطیلات کرونایی و نیز بیان برنامه دوره و آزمون‌های دروس در تابستان و تسهیلات لحاظ‌شده جهت جبران

 عقب‌ماندگی آموزشی دانش‌پژوهان پرداختند و در انتها به سؤالات و نقطه نظرات دانش‌پژوهان پاسخ دادند.

لازم بذکر است دومین دوره پودمانی اقتصاد با حضور ٢٠ نفر از طلاب فاضل درس خارج از ابتدای بهمن ماه سال ١٣٩٨ آغاز گردید که متأسفانه بعد از گذشت حدود یک ماه با تعطیلات ناخواسته کرونایی مواجه گردید و هم‌اکنون آموزش دوره به‌صورت مجازی و رفع اشکال حضوری در حال برگزاری است.

your-alt your-alt your-alt 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *