حضور چشمگیر و فعال هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد در نمایشگاه پژوهش و فناوری ۱۳۹۸

   در نمایشگاه پژوهش و فناوری که از تاریخ ٢١ الی ٢٣ آذرماه ١٣٩٨ در مشهد برگزار شد، هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، با رونمایی از چهار کتاب جدید و وب‌سایت خبری تحلیلی خود حضوری چشم‌گیر و فعال داشت.

در این نمایشگاه، که با برنامه‌ریزی و اهتمام معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار گردید، هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد از ۴ کتاب جدید خود با نام «سلسله نشست‌های اقتصادنا سال ١٣٩٧»،کتاب موضوعی «بهره، خلق پول و دلار» نوشته دکتر رسول بخشی دستجردی، کتاب موضوعی «درآمدی بر بازاریابی شبکه‌ای رویکردی فقهی – اقتصادی» تألیف دکتر سیداحمد عاملی و کتاب «درآمدی بر مصرف و بهره‌وری در اسلام» به قلم دکتر علی‌اکبر کریمی رونمایی کرد.

همچنین بسیاری دیگر از محصولات هیئت اندیشه‌ورز شامل محتوای کارگاه‌های آموزشی-ترویجی «به وقت اقتصاد»، محتوای کرسی نظریه‌پردازی حج و نشست‌های فقه‌الاقتصاد، محتوای گزارش نشست‌های تخصصی «اقتصادنا» و نیز مجموعۀ مدون و طراحی‌شدۀ دوره‌های آموزشی سطح ٣ و سطح ۴ تخصصی فقه‌الاقتصاد و همچنین وب‌سایت خبری تحلیلی هیئت در این نمایشگاه در معرض دید مخاطبان و علاقه‌مندان قرار گرفت.

معرفی فعالیت‌های هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد توسط دکتر کریمی به گروه‌های دانشجویی و حوزوی

همفکری اعضای هیئت‌های اندیشه‌ورز اقتصاد و «هنر و رسانه» برای طراحی پروژه‌های میان‌رشته‌ای

گفتگو با دکتر کاظم پوربدخشان به منظور بررسی راه‌های همکاری علمی میان هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و اندیشکده تی‌وان

مذاکره دبیر هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد با هیئت اعزامی از مرکز مطالعات اسلامی تراث کربلا وابسته به عتبه مقدسه عباسیه به منظور ایجاد همکاری‌های علمی

your-alt your-alt your-alt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *